Co očekávat od návštěvy erotické masáže?

Všichni víme, co je to masáž a zřejmě každý z nás už nějakou ve svém životě podstoupil. Sportovní, relaxační, regenerační, nebo třeba jen doma s partnerem. Co ale očekávat od masáže, která má přídomek erotická? Toto téma je stále ještě částí společnosti vnímáno jako něco nepřístojného, až nemravného. A spousta lidí se tak zbytečně připravuje o nevšední a velmi intenzivní zážitek.

 

Co nám erotická masáž nabízí?

V prvé řadě je třeba si říci, že i erotická masáž má coby hlavní cíl péči o tělo a jeho rozvoj. Mezi její sekundární účinky patří uvolnění svalů, relaxace, odbourání stresu a napětí. Erotická masáž ale také hlavně dokáže rozproudit vaši sexualitu a přinést vám zcela nové zážitky a vjemy. A v neposlední řadě může mít také blahodárný vliv na zdravotní problémy poněkud intimnějšího rázu, jako jsou třeba problémy s erekcí, nebo bolestivé pocity při milování a podobně.

A co je možná nejdůležitější, erotická masáž vám může pomoci lépe poznat vaše vlastní tělo, naučit se, jak s ním pracovat a jak ho vnímat.

 

 

Je erotická masáž stále ještě masáží?

Přese všechno výše uvedené se přece jen stále bavíme o masáži. Ta erotická však nemá přesně vyhraněná pravidla ani postupy. Může se provádět dlaněmi (nebo i jinými částmi těla), ale také dalšími pomůckami, jako jsou masážní oleje, gely, masážní válce, napařené ručníky, či třeba horké kameny. Ani zde se fantazii meze nekladou. Stejně jako délce a intenzitě masáže. Můžete zažívat jemné doteky, zrovna tak jako intenzivní a silné prohmatání svalů. Dobrá masérka sama pozná, nebo si nechá poradit, kdy a jak moc přitlačit, nebo naopak zjemnit doteky.

 

V čem je erotická masáž erotická?

Tento druh masáže se ale samozřejmě nevyhýbá tomu, co ji dělá erotickou. To znamená intimním a citlivým partiím těla. Není však nutné se jich přímo dotýkat, dobře provedená masáž vás dovede do úžasných stavů masírováním správných bodů a otevřením cest energiím, které proudí vaším tělem. Její obvyklou kulisou je příjemná hudba, podmanivé aroma vonných tyčinek a tlumené světlo. To vše dohromady vytváří jedinečnou atmosféru, při které se můžete maximálně uvolnit a dát průchod svým pocitům a sexuálním touhám.

Bylo by ale chybou si plést erotickou masáž s poskytováním erotických služeb. Jejím úkolem není přivést vás k sexuálnímu uspokojení, ale uvolnit vás a dát vám nahlédnout na vaše tělo a erotické vnímání trochu jiným pohledem. Erotická masáž by tak měla být v prvé řadě skvělým zážitkem, příjemnou terapií a vítaným únikem od starostí všedního dne. A pokud jste tuto báječnou proceduru ještě nepodstoupili, rozhodně byste o ní měli popřemýšlet. Váše Redmaasage.cz

 

 

WhatsApp