Erotická masáž – co ano a co ne?

Chystáte se podstoupit erotickou masáž a nejste si jisti, zda i v tomto odvětví platí nějaká pravidla, tabu a limity? Potom vám jistě přijde vhod následující článek, kde najdete pár dobrých typů ohledně toho co je přípustné a čeho byste se měli rozhodně vyvarovat.

 

Ptejte se a mluvte s námi

Mnoho nepříjemností a nedorozumění si můžeme navzájem odpustit, pokud budete alespoň v hrubých obrysech vědět, jaké zážitky vás čekají. Obě strany samozřejmě chtějí, aby byly co nejlepší a nejpříjemnější, bez zbytečných vypjatých a trapných scén. My vám v tomto vyjdeme maximálně vstříc, vy na oplátku věnujte trochu času a prohlédněte si naše stránky, případně s námi vaše dotazy a tužby proberte dopředu mailem, nebo po telefonu.

 

Vzájemný respekt

Na erotické masáži není vůbec nic špatného. A to jak ze strany poskytovatele, tak ze strany klienta. Pro jednoho je to forma smysluplného a zajímavého povolání, pro druhého zase nevšední zážitek a druh relaxace. V tomto ohledu jsme si rovni a tak se k sobě i chovejme. Vulgární, hrubé a ponižující chování vůči našim kolegům a kolegyním je stejně jako v jiných oblastech zcela nepřijatelné.

Masáž je masáž

Našim klientům jsme schopni představit širokou škálu služeb a nevšedních zážitků. Věříme, že si z nich vybere každý a odnese si z nich nezapomenutelné dojmy. Ale i tady je třeba myslet na to, že erotická masáž je služba jako každá jiná a náš zákazník v plné míře dostane to, co mu bylo nabídnuto. Nepleťte si tedy prosím provedení erotické masáže s neomezeným poskytováním sexuálních služeb, mohlo by to vést k vašemu nemalému zklamání.

Co udělat před masáží

Naše služby jsou sice velmi komplexní a rádi se o vás postaráme ve všech směrech, velmi ale oceníme dodržování základů hygieny a společenského vystupování. Pevně věříme, že drtivé většině našich klientů toto nemusíme vůbec připomínat, ale jistota je jistota. V žádném případě nemusíte před masáží podstupovat speciální očistné procedury, mějte ale na paměti, že se chystáte na výjimečnou návštěvu výjimečného podniku.

Nejste spokojeni?

Pokud nejste s čímkoliv ohledně vaší masáže spokojeni, řekněte nám to. V prvé řadě masérce či masérovi, který se vám věnuje. Pokud nenajdete shodu a nedojde ke zlepšení situace, můžete se obrátit přímo na vedení podniku. Vždy ale slušně a s klidnou hlavou. Naši kolegové se v každém případě budou snažit vašim přáním a prosbám vyhovět.

Alkohol, dárky, peníze

Malý panák oblíbeného nápoje na kuráž a zintenzivnění zážitků není na škodu, rozhodně byste však neměli podstupovat masáž pod silným vlivem alkoholu. Stejně tak není dobrý nápad si donést vlastní láhev, případně soukromé masážní či jiné erotické pomůcky. Máte-li takový záměr, raději ho s námi dopředu zkonzultujte. A to platí i v případě, že byste našim kolegům rádi věnovali za jejich služby věcnou či finanční odměnu navíc. Nepochybujeme o tom, že si to zaslouží, ale pro ochranu obou stran je dobré si tyto věci vyjasnit dopředu.

WhatsApp