Erotická masáž krok za krokem

Erotická masáž je úžasná věc. V prvotřídním erotickém salónu vám připraví luxusní zážitek takřka na míru, ale pokud se zatím na takovouto návštěvu úplně necítíte, můžete si ji vyzkoušet klidně i u vás doma se svým partnerem. Není na tom nic těžkého, ale možná vám přijde vhod pár postřehů, tipů a rad pro ten nejlepší a nejintenzivnější zážitek.

 

Co je cílem každé masáže?

Při erotické masáží není primárním cílem dosáhnout sexuálního vzrušení, nebo přímo uspokojení. Chceme při ní hlavně navodit příjemné, uvolňující, smyslné a vzrušivé pocity pro tělo i duši. Není tedy nutné, aby bylo vše perfektní a dokonalé; důležité je, abychom si erotickou masáž užili – ideálně na obou stranách. A aby se nám to povedlo, je přece jen nutná určitá příprava.

Na co nezapomenout?

Důležité je především správné načasování. Ačkoliv je to někdy obtížné, měli byste vybrat ten správný moment, kdy budete mít oba tu správnou náladu, budete se cítit dobře a mít dostatek času. Pokud budete zrovna bojovat s bolestí hlavy, nebo budete vědět, že za hodinu se vrátí děti ze školy, nedopadne to dobře. V tom případě je lepší tuto aktivitu odložit a být připraven na ten správný okamžik.

Dalším předpokladem je vhodně připravený prostor, kde má masáž proběhnout. Pokud zvolíte některý z vašich pokojů, měl by být uklizený, vyvětraný a upravený na příjemnou teplotu, ve které se budete i neoblečení cítit komfortně.  Eliminujte veškeré rušivé vlivy jako je televize, rádio, nebo příliš ostré světlo. Jako kulisa bohatě postačí relaxační hudba a několik svíček, coby příjemné osvětlení.

Pro masáž samotnou se bude jistě hodit masážní olej – u toho si raději vždy zkontrolujte složení a zda je dostatečně šetrný k pokožce a intimním partiím. Většinu olejů také není úplně jednoduché dostat z textilních povrchů, takže jako ochranu a podložku doporučujeme použít prostěradlo, případně příjemnou osušku.

 

Jak začít?

Při samotné masáži nebuďte nervózní a nesnažte se vše naplánovat do posledního detailu – buďte spontánní a dejte průchod vaší fantazii a spontánnosti. Jako úplný začátek můžete zvolit přípitek oblíbeným nápojem, následovaný krátkou sprchou, či koupelí. Ta vás jednak dostane do té správné nálady a jednak uvolní vaše tělo, takže následná masáž bude ještě intenzivnější.

A potom už nezbývá nic jiného, než se přesunout na vámi vybrané místečko, kde celá masáž proběhne. Pokud je to váš šálek kávy, můžete partnerovi například zakrýt oči, případně spoutat ruce, čímž dostane celá masáž úplně jiný rozměr.

Jak už bylo řečeno, erotická masáž nemusí nutně končit sexem, nebo vyvrcholením. Připravte zkrátka vašemu partnerovi nezapomenutelný zážitek, vnímejte jeho reakce a hlavně si to užijte – o to tady jde především.

WhatsApp