Erotické masáže: který druh masáže stojí za to vyzkoušet?

Erotická masáž je pro spoustu lidí stále něčím tajemným, neznámým a snad i lehce nemravným a zapovězeným. Bylo by ovšem chybou si odepírat nevšední a intenzivní zážitek ve formě této masáže. Na druhou stranu, erotických masáží existuje celá řada a každá je svým způsobem originální. Můžete si tedy vybrat masáž dle svého gusta a vyzkoušet jich nepřeberně. A aby se vám snáze vybíralo, poradíme vám, který druh masáže stojí rozhodně na vyzkoušení.

 

Klasika nebo exotika?

Nepříliš zkušení začátečníci a lidé, kteří si nelibují v netradičních formách zážitků by možná jako první měli zkusit některou z klasických masáží, která vám ale i tak zaručeně rozproudí krev v těle. Masáž celého těla horkým olej za pomoci těla krásné masérky rozhodně stojí za vyzkoušení.

Oproti tomu i poněkud svéráznější masáže, jako je nuru či tantrická masáž můžete absolvovat i bez předchozích zkušeností. Jediné, na co se musíte připravit je opravdu hluboký zážitek a objevení zcela nových dimenzí vašeho těla a vnímání. Ale jistě není na škodu si o těchto masáží zjistit něco málo informací dopředu.

 

Sami i s partnerem

Erotická masáž je skvělá relaxace nejen pro jednotlivce, ale také pro páry. Párová erotická masáž není nic neobvyklého a už vůbec ne zvráceného. Je to úžasný prostředek pro sdílení svých dojmů a prožitků s vaším partnerem v nebývale intimní atmosféře. A pokud hledáte ve vašem erotickém životě nějaký nový impulz a zkušenost, může být takováto masáž tím nejlepším začátkem. Takže pokud máte podobně smýšlejícího partnera, těšíme se u nás na shledanou!

Erotická masáž není výsada mužů

Ač by se to mohlo zdát (a v minulosti to tak opravdu bývalo), tento druh zábavy a relaxace necílí pouze na muže. Toto potěšení si mohou samozřejmě dopřát i ženy. A to jak masáže ze standardní nabídky masážních salonů, tak ty určené speciálně a výhradně ženám, přizpůsobené jejich potřebám a preferencím. Takže dámy, na vaši návštěvu se obzvlášť těšíme.

Jakou vyzkoušíte vy?

Jednu věc si bohužel musíme přiznat – je velmi těžké erotické masáže popisovat a snažit se vylíčit jejich silné stránky a blahodárný vliv na vaši tělo a mysl. Také je prakticky nemožné rozhodnout, která masáže je nelepší a kterou byste měli určitě zkusit jako první. Záleží na vkusu a nastavení každého z nás. Takže naše nejcennější rada a doporučení bude znít nějak takto: Prohlédněte si naši nabídku, prostudujte si detaily jednotlivých masáží a my jsme pevně přesvědčeni, že vás některá z nich zaujme. A naše masérky a maséři se pak postarají o to, aby tento úžasný zážitek rozhodně nebyl poslední, který u nás zažijete.

 

 

WhatsApp