I erotická masáž má své hranice

Čeká vás první návštěva erotického masážního salónu? Teprve o tom přemýšlíte? Nebo jste už pravidelným návštěvníkem? Tak či tak je určitě dobré si připomenout, že ač svět erotických masáží nezná v oblasti potěšení hranice, v našem chování by měly jisté limity existovat. Na co se tedy připravit, na co nezapomenout a čeho se vyvarovat?

Splníme (téměř) každé přání

Erotická masáž má být především potěšení a nevšední zážitek. Aby k tomu došlo v plné míře, musí být obě strany naladěny na stejnou vlnu. Působení energií je v tomto oboru velmi důležité a je nezbytné při masáži navodit příjemnou atmosféru důvěry a porozumění.

Dobře víme, že erotická masáž je nebývale intimní a citlivá věc. S tímto vědomím přistupujeme ke každému klientovi a ke každé masáži. Na oplátku vítáme otevřenost a upřímnost, která je nezbytným základem budoucí spolupráce. To se týká zejména netradičních a nadstandardních přání a požadavků. Je naším cílem vám vyhovět ve všech oblastech; je-li to alespoň trochu možné. Pokud se jedná o žádost, která je v rozporu s naším přesvědčením, nebo není v našich podmínkách realizovatelná, jistě se to včas dozvíte. Vyhneme se tak nepříjemným a trapným okamžikům, zklamáním, či konfliktům.

 

Kam až může masáž zajít?

Opět podotýkáme, že erotické masáže nemají své pevné hranice a každá je svým způsobem unikátní a jedinečná. A proto chápeme, že je někdy obtížné udržet vášně na uzdě a nepodlehnout momentálnímu vzrušení. Dotyky, někdy i velmi intimní, k erotické masáži jistě patří. Není to však samozřejmostí a pravidlem. Vždy záleží na konkrétním druhu masáže – je proto velmi dobré si na našich stránkách přečíst, co vás u jaké masáže čeká a na základě toho se rozhodnout. A i zde platí, že není nic špatného se dopředu zeptat na detaily, které vás zajímají.

Masáž není eskort

Jistě by bylo lákavé si některou z našich masáží užít v pohodlí domova nebo hotelového pokoje. Tak ale naše služby nefungují. Zakládáme si na tom, že naše služby poskytujeme ve velmi příjemném a intimním prostředí, kde si masáž maximálně užijete. V neposlední řadě také samozřejmě chráníme naše zaměstnance, takže se nezlobte, že i z preventivních důvodů náš salón tento typ služeb neposkytuje.

 

 Slušně a v mezích slušnosti

Erotická masáž je zážitek, který si nedopřáváte každý den. Chápeme proto jistou míru vzrušení a nabuzení. Ale ani zde bychom neměli zapomínat na elementární pravidla slušnosti. Mezi masérkou a masírovaným vzniká po dobu masáže vřelý, blízký vztah, ani to však není záminkou pro jakékoliv hrubé, urážlivé a ponižující chování.

Také sklenička oblíbeného alkoholu jistě není na škodu pro odbourání napětí, nicméně i zde platí: Všeho s mírou.

 

 

WhatsApp