Jaká rizika vám hrozí při erotické masáži?

Už se toho mnoho napsalo o výhodách a přednostech erotických masáží. V zájmu zachování objektivity by tak bylo fér se zmínit o možných rizicích a nástrahách, které tyto radovánky můžou přinášet. Ne však ve snaze vás postrašit a od návštěvy erotického masážního salónu odradit. Naopak, naším cílem je ukázat vám, že při výběru kvalitního podniku je toho pramálo, čeho byste se měli obávat.

 

Obavy o vaše zdraví

A výborným příkladem je právě tento první bod. Jistá nedůvěra a obavy o zachování zdraví jsou přirozené, při návštěvě solidního podniku však neriskujete o nic víc, než při návštěvě u přátel či příbuzných. Kdekomu se jistě ve spojení s tímto typem zařízení vybaví spousta nepěkných a hlavně vysoce nakažlivých chorob. Můžeme vás však ujistit o vysokých bezpečnostních standardech a opatřeních, které důsledně vyžadujeme od našich zaměstnanců, ale také zákazníků. Chráníme tak sebe, naši dobrou pověst a v neposlední řadě také vás, naše klienty.

 

Obavy o vaši bezpečnost

Pod vlivem akčních filmů, thrillerů a detektivek si lidé často představují erotický salón jako doupě různých nekalých živlů a kriminálníků a rozhodně jej nepovažují za místo pro slušné lidi. Neříkáme, že to tak nemůže být, potkat zde můžete kdekoho, ale zastáváme názor, že slušný podnik si najde slušnou klientelu a naopak. A do této skupiny řadíme hrdě i sebe a samozřejmě také naše zákazníky. Chceme, abyste s u nás cítili nejen komfortně, ale také bezpečně.

 

Bude se mi to líbit?

I toto je riziko, které reálně může nastat. Jak se říká, sto lidí, sto chutí a co jednomu přijde jako úžasná věc, je pro druhého přetrpěná nuda. Na druhou stranu, pokud některé věci nevyzkoušíte na vlastní kůži, nevíte co si o nich máte myslet. A my můžeme s hrdostí a trochu neskromně prohlásit, že u našich zákazníků máme takřka stoprocentní kladnou odezvu a jen příznivé ohlasy. I proto vás i u tohoto rizika můžeme uklidnit    – s nejvyšší pravděpodobností se s ním u nás nesetkáte.

Za návštěvu utratím spoustu peněz

Finanční otázka je také na místě. A z toho pramenící obava, zda vás návštěva masážního salónu nezruinuje. K tomuto bodu můžeme říct jen tolik, že u nás najdete ceny férové a přinejmenším přiměřené kvalitě našich služeb. Ale hlavně, vždy zaplatíte jen to, co si sami vyberete a objednáte – žádné nečekané výdaje vás u nás nečekají.

 

Nedostanu to co chci

Dovedeme si představit zklamání člověka, který se dostaví na toužebně očekávanou masáž a odchází z ní zklamaný, protože výsledek neodpovídá jeho představám. To je bohužel velmi reálné riziko, které ovšem často pramení zejména z nedostatečné komunikace a neinformovanosti. Oceníme tedy, když si řádně prohlédnete popis našich služeb a veškeré nejasnosti a případná přání s námi dopředu prodiskutujete. Takto hravě zvládneme odbourat i toto riziko.

WhatsApp