Jaké mýty a předsudky máme spojené s erotickou masáží?

Dobře provedená erotická masáž v příjemném prostředí je prvotřídní zážitek na který se jen tak nezapomíná. Je ovšem velká škoda, že spousta lidí se na tento druh relaxace dívá skrz prsty a považuje jej za něco pokleslého, až nemorálního. Na vině je celá řada předsudků, mýtů a polopravd, které této velmi povznášející zábavě ničí reputaci. My se teď pokusíme ty nejčastější vypíchnout a zároveň také vyvrátit.

 

Východisko pro frustrované zoufalce?

Mnoho lidí se domnívá, že erotická masáž je pro naše klienty jakási poslední možnost, jak si užít nějaký intimní kontakt. Reálně je ale pravda někde jinde. Blízký tělesný kontakt s krásnou ženou nebo mužem je velké lákadlo a pozitivum, v erotické masáži ale najdete i další benefity. Odreagování, úlevu, relaxaci…Jde tedy o mnohem víc, než jen o pouhé ukojení fyzických potřeb. A proto byste mezi našimi klienty jen těžko hledali zamindrákované jedince, kteří si k nám přichází řešit své sexuální problémy.

 

Erotická masáž = zábava pro muže

Erotické masáže jistě kdysi vymysleli muži, aby si mohli beztrestně užívat. Inu, tuto historickou domněnku nemíníme vyvracet, koneckonců jistě na ní bude velký kus pravdy. Doba se ale od té doby změnila a věci se mají zkrátka jinak. Erotická masáž zdaleka není jen výsada mužů. Úplně klidně se jí můžou oddat i ženy a rozhodně není nic neobvyklého, pokud si toto potěšení dopřejete v páru se svým partnerem. Stačí se jen oprostit od tohoto archaického stereotypu.

 

Na masáž nemůžu, chci zůstat věrný

Věrnost stále platí za základní kámen pro budování dlouhodobého, pevného vztahu. Totéž ale můžeme říct o vzájemné důvěře a toleranci. Podstoupení erotické masáže se v žádném případě nemusí nutně rovnat nevěře. Obzvlášť, pokud si o tomto nápadu s partnerem otevřeně promluvíte. Byla by totiž škoda se kvůli ostychu a nedostatečné komunikaci připravit o tyto nádherné zážitky. A pokud si myslíte, že u svého protějšku nenajdete pochopení, upozorněte ho zejména na následující odstavec.

 

Erotická masáž je honosnější název pro sex

Jistě, spousta z nás si ve spojitosti s erotickou masáží představí bujaré sexuální hrátky se vším všudy. Ovšem erotická masáž se takto nejmenuje pro nic za nic. Pořád jde stále a hlavně o masáž, i když při ní není nouze o erotické jiskření, smyslné doteky a uvolnění sexuálního napětí. Pokud ale pod tímto pojmem automaticky vidíte sex, ke kterému je masáž jen jakousi předehrou, jste na omylu.

 

Není to nuda?

Představte si, že ležíte na pohodlném lůžku, posloucháte příjemnou hudbu, cítíte krásnou vůni z vonných tyčinek a o vaše potěšení se stará nádherná, polonahá masérka, či spoře oděný masér…není to krása? Na druhou stranu, může vás odradit to, že můžete jen ležet a na případnou interakci si musíte nechat zajít chuť. Jistě, od klienta se samozřejmě očekává respekt a dodržování pravidel slušného chování, na druhou stranu, po předchozí domluvě a zejména u vybraných masáží není nějaký ten dotyk a pohlazení vůbec vyloučený 🙂

WhatsApp