Je erotická masáž projevem nevěry?

V tomto článku se trochu pustíme na tenký led a do tématu, které není úplně příjemným a oblíbeným tématem k diskuzi. Nicméně k životu patří a svým způsobem tak trochu patří i k tématu erotických masáží. Mnoho lidí totiž napadne, zda je vyžívání takovýchto služeb nevěra, nebo se jedná jen o jakýsi druh zábavy a relaxace bez negativního dopadu na partnerský život. A jak už to u takovýchto otázek bývá, zřejmě nelze nalézt jednoznačnou a uspokojivou odpověď.

 

Co je nevěra?

V této otázce asi leží zakopaný pes a jádro dnešního zamyšlení. Neexistuje totiž všeobecně uznávaná a exaktní definice nevěry. Její vnímání záleží na tom, jak máme každý nastavené hranice. Pro někoho je nevěra polibek, někdo za nevěru nepovažuje ani příležitostný sexuální výlet za jiným člověkem.

V případě, že máte s partnerem nastavené tyto hranice stejně, pravděpodobně se také dokážete shodnout na tom, jestli se v případě jedná o nevěru, nebo ne. Pokud je to váš případ, máte vyhráno a záleží už čistě na vás, jak se k tomu postavíte. Jestli ale stále nemáte jasno, nebo vás zajímá i náš názor, pokračujte ve čtení.

 

Není masáž jako masáž

Plně si uvědomujeme, že erotická masáž není totéž co návštěva kadeřníka. Na druhou stranu by ale byla chyba si ihned představovat divoké a nevázané sexuální orgie. I erotická masáž může být jemná, decentní a takřka nevinná. Vše záleží na tom, jaký druh zvolíte, ne všechny masáže končí vyvrcholením. V prvé řadě jde o uvolnění těla i mysli, o odreagování se, získání nových zážitků a vjemů. V tomto ohledu se už erotická masáž tolik neliší například od návštěvy sauny, nebo hodiny jógy, nemyslíte?

 

 

Otevřenost je na místě

Žijete-li v partnerském, nebo manželském svazku a váš protějšek proti takovýmto dobrodružstvím nic nenamítá, máte o starost míň. Když víte, nebo alespoň tušíte, že by z vaší návštěvy erotického salónu příliš nadšený nebyl, máte v podstatě tři možnosti – nechat si zajít chuť, podniknout tajnou výpravu, nebo si zkusit o celé věci otevřeně promluvit. Z hlediska obchodu bychom měli samozřejmě doporučovat druhou možnost, ale naše masáž by vás měla především bavit a vy si ji maximálně užívat. A s ne úplně čistým svědomím to dost dobře nejde.

Není tedy od věci si s vaším milovaným o věci promluvit, vysvětlit mu, jak taková masáž funguje a jaké má přínosy. A jako zlatý hřeb si můžete nechat návrh, abyste si na tuto masáž zašli společně.

Takže rozhřešení, ani odpověď na hlavní otázku vám nedáme. Co vám ale můžeme nabídnout zcela jednoznačně, je prvotřídní erotická masáž, na kterou budete dlouho vzpomínat. Ne jako na projev nevěry, ale jako na jedinečný a intenzivní zážitek s erotickým nádechem.

 

WhatsApp