Masáže pro muže: jakou si vybrat?

Návštěva muže v masážním erotickém salonu může s trochou nadsázky připomínat dítě v plně vybaveném hračkářství, nebo luxusní cukrárně. Tolik možností, vůní, chutí…jenže která je ta nejlepší, kterou si vybrat?

 

Velký výběr masáží

Erotické masáže, stejně jakýkoliv jiný obor, prochází vývojem a neustále se mění. Jsou v něm určité trendy, změny a módní vlny. Podstata však zůstává už po staletí neměnná – poskytnout formou masáže nevídanou rozkoš a potěšením. A (dámy prominou) dnes se zaměříme na masáže pro muže, takže si zkusíme odpovědět na otázku, jakou masáž by si měl vybrat muž toužící po nevšedním zážitku?

Malý problém může spočívat v tom, že erotických masáží je celá řada a každá je něčím specifická. Pochopitelně není nad vlastní zkušenost, ale co si mají počít ti nerozhodní a méně zkušení?

Naslouchejte sami sobě

Může to znít jako otřepaná fráze, ale v prvé řadě byste měli dát na svůj instinkt a intuici. Pokud víte, že jste spíše konzervativně založení a přece jen ve vás dříme stud a nejistota, zřejmě pro vás nebude úplně komfortní začínat vaše masážní dobrodružství nuru masáží, která je velmi kontaktní a maximálně intimní. Vhodnější pro vás bude tradiční erotická masáž, u které si s masérkou či masérem můžete jasně nastavit průběh a pravidla.

Oproti tomu milovníci exotiky jistě rádi využijí možnost dopřát si vysoce senzitivní tantrickou masáž, která vás zavede daleko za hranice všedních dnů. Koneckonců, nejste omezeni jednou návštěvou a nic vám nebrání objevovat další a další možnosti erotických masáží.

 

Sami, nebo ve dvou?

Muži rádi využívají erotickou masáž coby prostředek k uvolnění napětí a sexuálnímu vybouření. V tomto ohledu jsou jistě výborné intenzivní masáže zahrnující jejich finální vyvrcholení se vším všudy. Erotická masáž pro jednoho je tak vítaným zpestřením a kvalitní alternativou ke klasickému intimnímu vztahu v soukromém životě.

Na druhou stranu, ti odvážnější pánové si můžou tyto prožitky dopřát spolu se svou partnerkou. Párové erotické masáže nejsou ničím výjimečným a do vašeho vztahu můžou přinést spoustu nového a nesmírně vzrušujícího.

 

Jakou masáž si vybrat?

Abychom se ale vrátili k původní otázce – jakou masáž by si měl vybrat muž, toužící po novém a silném erotickém zážitku? A rovnou se přiznáme, že vám jasnou a konkrétní odpověď nedáme. Jak už bylo řečeno, jsme každý z jiného těsta a každému vyhovuje něco jiného.

Vždy je základem si vybrat kvalitní podnik, kde budou klást maximální důraz na vaše potřeby a vaši spokojenost. Podnik, kde budete alespoň v základních obrysech vědět, co vás čeká a na co se můžete těšit. Potom vám můžeme slíbit, že ať už bude vaše volba jakákoliv, čeká vás neopakovatelný a nezapomenutelný skvělý zážitek.

WhatsApp