Erotické masáže pro páry

Erotické masáže pro páry

Samotné erotické masáže vás nelákají? Toužíte po společné erotické masáži s partnerem? Pokud vám dá svolení, máte vyhráno. Zajímá vás proč? Odpověď je jednoduchá, protože je možné objednat si mimo jiné i erotickou masáž pro páry. Erotická masáž pro páry kombinuje několik druhů masáží v čase, který si vyberete. Můžete ji přirovnat například k erotickému mixu. Můžete si užít tradiční erotickou masáž nebo body to body masáž, která probudí vaše smysly či tantrickou masáž, která vás oba vynese do sedmého nebe. Ať už si vyberete kteroukoli z nich, jsme si jisti, že s výsledkem budete oba více než spokojeni!

Ještě před tím než dojde k masáží je potřeba si vybrat dvě masérky, dva maséry nebo jednu masérku a jednoho maséra. Výběr jedné masérky a jednoho maséra je vůbec nejčastější volbou. Vzhledem k tomu, že většina mužů chce masérku a většina žen chce maséra. Navíc nechat masírovat sebe a svého partnera dvěma cizími osobami opačného pohlaví může být docela vzrušující! Zpočátku to také může být trochu nepříjemné, ale nebojte se – profesionálové se před zahájením masáže ujistí, že se oba cítíte dobře. A kdo ví, třeba se vám to bude líbit natolik, že si budete chtít objednat další erotickou masáž pro páry! Věděli jste, že při této masáži dochází také k osamocené chvilce, kdy máte stoprocentní soukromí?

Na začátku erotické masáže se společně s masérkou/masérem osprchujete. To se provádí proto, abyste se uvolnili a také abyste se naladili na to, co přijde. Teplá voda vám pomůže uvolnit případné uzlíky nebo napětí ve svalech a blízkost masérky/maséra vám bezpochyby rozbuší srdce. Po sprše budete odvedeni na masážní stůl, kde vás čeká masáž tělo na tělo s použitím vonných olejů. Kombinace smyslných doteků masérky/maséra a omamných vůní olejů vás uvede do stavu blažené relaxace. Během této soukromé chvíle obdržíte také láhev šampaňského, která je zahrnuta v ceně. Tak se pohodlně usaďte, uvolněte se a nechte se přenést do světa čisté rozkoše.

Jak jsme již naznačili v předchozích odstavcích, erotická masáž pro páry zahrnuje více druhů masáží a lze ji přirovnat například k erotickému mixu. Není tedy problém požádat o klasickou erotickou masáž, která se provádí podobným způsobem jako klasická masáž. Postupně se však masér i masérka dostávají k intimním partiím, přičemž mimo jiné dochází k vyvrcholení obou. Počet vyvrcholení není nijak omezen – vše záleží na možnostech a přáních páru. Samozřejmě je důležité, aby se oba partneři cítili příjemně s tím, co se děje, a sdělili masérovi/masérce svá přání. Koneckonců, jak dobře víme, komunikace je v každém vztahu klíčová!

  • Společná sprcha s masérkou/masérkami pro oba.
  • Kombinovaná erotická masáž pomocí teplého olejíčku pro oba.
  • Doteky na masérky jsou povoleny.
  • Poslední část masáže, kdy se masérky přesouvají na vaše intimní partie. Masérky vás budou masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
  • Čas pro radovánky po masáži mezi vámi a partnerkou či partnerem
  • Vychutnejte si láhev šampanského s partnerem, které již máte v ceně.

 

Pokud chcete okořenit svůj sexuální život, erotická masáž pro páry může být přesně to, co potřebujete. Ačkoli to může znít jako něco, co je k dispozici pouze v pochybných lázních v zapadlých uličkách, tyto masáže jsou ve skutečnosti docela populární a lze je najít v mnoha renomovaných zařízeních. Erotická masáž pro páry kombinuje různé druhy masáží a přináší smyslný zážitek pro oba partnery. Je to nejen skvělý způsob, jak se uvolnit a sblížit se svým partnerem, ale může také pomoci zvýšit sexuální vzrušení a potěšení. Pokud je tedy váš partner pro, proč to nezkusit? Možná zjistíte, že je to to nejlepší rozhodnutí, jaké jste kdy udělali.

WhatsApp