Erotické masáže pro ženy

Erotické masáže pro ženy

Hledáte skutečně jedinečný a nezapomenutelný zážitek? Pokud ano, pak je erotická masáž přesně to, co potřebujete! Během erotické masáže si užijete celou řadu různých pocitů, od dokonalého uvolnění těla i mysli až po sexuální vzrušení a extázi. Odplavíte všechny starosti a stres všedních dní a konečně se uvolníte a užijete si. Tak se neostýchejte a přijďte masáž vyzkoušet! Nebudete litovat.

Rozhodli jste se tedy vyzkoušet erotickou masáž. Skvělá volba! Erotické masáže jsou nejen neuvěřitelně uvolňující, ale mohou být také velmi vzrušující. Zde je popis toho, co můžete během masáže očekávat.

Na začátku každé erotické masáže pro ženy si s masérem/masérkou užijete společnou sprchu, během níž se můžete uvolnit a sblížit se navzájem. Během samotné masáže můžete očekávat spoustu jemných, smyslných doteků, které mají uvolnit napětí a pomoci vám dostat se do nálady. Možná se dokonce přistihnete, že jste vzrušení – což je naprosto normální! Masáž bude zakončena vnějším ručním orgasmem, což je v podstatě situace, kdy vás masérka nebo masér přivede k vyvrcholení bez jakéhokoli průniku. Je to intenzivně příjemné a skvělý způsob, jak uvolnit všechno nahromaděné sexuální napětí. Tak se do toho pusťte a užijte si erotickou masáž – čeká vás zážitek!

 

  • Společná sprcha s masérkou/masérem, která vás nažhaví na masáž už ve sprše.
  • Erotická masáž pomocí teplého oleje, přičemž masérka/masér kombinuje různé techniky. Po celou dobu masáže je masérka/masér nahá.
  • Doteky na masérku/maséra jsou povoleny.
  • Poslední část masáže, kdy se masérka/masér přesouvá na intimní partie, které zahrnují “joni”. Masérka/masér vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
  • Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou/masérem vychutnat nějaký z našich firemních nápojů (káva, čaj, alko, nealko) zdarma.

 

Erotické masáže jsou známé již po staletí jako způsob relaxace a omlazení těla. Moderní svět je plný stresu a napětí, což se může podepsat na našem fyzickém i duševním zdraví. Klasická erotická masáž je skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a zlepšit celkovou psychickou kondici. Pomáhá také zlepšit krevní oběh a uvolnit ztuhlé svaly. Erotická masáž navíc dokáže povzbudit libido a zvýšit schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty. Ať už se chcete uvolnit, nebo okořenit svůj milostný život, klasická erotická masáž vás jistě potěší.

WhatsApp