Masáž penisu (lingam masáž)

Masáž penisu (lingam masáž)

Kdo by neměl rád dobrou masáž? A kdo by neměl rád erotickou masáž, po které se cítí jako skutečný alfa samec? Lingam masáž je přesně to pravé pro každého, kdo si chce splnit své nejdivočejší touhy. Tato smyslná masáž pochází z Indie, země Kámasútry a všeho, co souvisí s láskou a sexem. Můžete si tedy být jisti, že jste v dobrých rukou, pokud jde o poznávání a prožívání všech druhů erotických setkání. Samotná masáž je navržena tak, aby stimulovala všechny vaše zóny rozkoše a zanechala ve vás pocit naprostého uspokojení. Pokud toužíte po nezapomenutelném zážitku, masáž Lingam je rozhodně něco, co byste měli vyzkoušet.

Představte si proud vody, který dopadá na vás i na masérku. Příjemné vzrušení pak přejde do další fáze, kdy masérka uchopí váš penis včetně varlat. Masérka při tomto druhu masáže použije také teplý přírodní olej, který vás příjemně zahřeje a vy zapomenete na všechny své problémy a starosti. Masérka je po celou dobu masáže nahá, což celé masáži dodává další úroveň. Po celém zážitku se budete cítit neuvěřitelně uvolněně a spokojeně. Na tuto masáž nikdy nezapomenete. Jediná věc, kterou musíte udělat, je říct, kolikrát se chcete dostat na vrchol blaženosti.

  • Společná erotická sprcha s masérkou.
  • Erotická masáž pomocí teplého olejíčku, která je od začátku zaměřená na vaše intimní partie. Po celou dobu masáže je masérka nahá.
  • Doteky na masérku jsou povoleny.
  • Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení(na přání v poloze 69). Počet vyvrcholení není nijak omezen.
  • Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů (káva, čaj, alko, nealko) zdarma.

 

Pokud hledáte neuvěřitelně uvolňující a smyslný zážitek, nehledejte nic jiného než lingam masáž. Naše krásná masérka odborně přivede vaši touhu na neuvěřitelnou úroveň, posune vaše potěšení na maximum a poskytne vám vynikající relaxaci. Budete mít pocit, že jedna hodina je málo. Lingam masáž se může snadno stát vaší nejoblíbenější věcí na světě: lepší než jídlo, lepší než vítězství, dokonce lepší než sex. Energie rozkoše se vám rozprostře po celém těle, probuzená božskými doteky. Vyzkoušení tohoto božského zážitku nebudete litovat!

WhatsApp