Nuru masáže (body to body)

Nuru masáže (body to body)

When it comes to erotic massage, there are many different options to choose from. If you’re not sure which one is right for you, we can help. One popular option is a nuru massage. This type of massage originated in Japan and is classified as a body to body massage. As the name suggests, a special oil is used in Nuru massage. This oil is applied to the body of both the therapist and the client, providing a slippery and sensual experience. In addition to the pleasurable sensations, Nuru massages are said to provide health benefits such as improved circulation and skin hydration. If you’re looking for an erotic massage that breaks from the norm, Nuru may be just what you’re looking for.

Nuru masáž je erotická masáž, která byla objevena v Japonsku. Jedná se o masáž tělo na tělo, což znamená, že masérka používá k masáži klienta celé své tělo. Tento typ masáže je velmi smyslný a intimní, protože masérka často používá k masáži klienta svá prsa a oblast genitálií. Nuru masáže tak mohou být pro klienta zároveň neuvěřitelně příjemné. Pokud hledáte erotickou masáž, která je skutečně jedinečná, pak by pro vás mohla být nuru masáž to pravé.

  • Společná relaxační a vzrušující sprcha s masérkou.
  • Erotická masáž tělo na tělo pomocí teplého oleje (Po celou dobu masáže je masérka nahá)
  • Doteky na masérku jsou povoleny.
  • Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
  • Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů (káva, čaj, alko, nealko) zdarma.

 

Nuru masáž je erotické dobrodružství, které je velmi intimní. Sexy masérka vás potěší celým svým tělem a vy si budete moci vychutnat neuvěřitelně slastné pocity a hýčkání. Vyzkoušejte tento malý ráj, vaši chvilku jen pro vás. Úleva od stresu a starostí všedních dní je důležitá! Nuru masáže jsou vynikajícím způsobem, jak snížit stres, zvýšit relaxaci a zlepšit spánek. Studie prokázaly, že pravidelná masáž může snížit hladinu kortizolu, srdeční tep a krevní tlak a zároveň zvýšit hladinu serotoninu a dopaminu. Tyto chemické změny mají přímý vliv na celkovou náladu a pohodu. Kromě fyzických výhod poskytuje masáž také příležitost k duševnímu a emocionálnímu omlazení. Uklidňující účinek lidského doteku může pomoci zmírnit úzkost a podpořit pocit klidu a pohody. Ať už hledáte krátkodobý únik z každodenního shonu, nebo dlouhodobější řešení chronického stresu, nuru masáž může být přesně to, co potřebujete.

WhatsApp