Erotická masáž Pussycat

Erotická masáž Pussycat

Erotické masáže si v posledních letech získávají stále větší oblibu. Muži považují tyto metody za jedny z nejpříjemnějších z hlediska relaxace. Erotickou masáž nepovažujeme za nevěru, ale pouze za druh relaxace. Slyšeli jsteu ž něco o Pussycat masáži? Pussycat masáž zahrnuje všechny druhy erotické masáže v jednom. Je to nový a inovativní způsob, jak si užít všechny výhody erotické masáže v jednom. Masérka bude používat prsty, ruce a tělo k masáži celého vašeho těla. Pomocí speciálních technik bude stimulovat všechny vaše smysly a erotogenní zóny. Výsledkem bude intenzivní a jedinečný zážitek, po kterém se budete cítit uvolněně a spokojeně. Pokud hledáte nový a vzrušující způsob relaxace, pak už nehledejte nic jiného než masáž Pussycat.

Pussycat masáž je jedinečným sexuálním zážitkem hned z několika důvodů. Zaprvé se z pasivního účastníka stáváte aktivním. Na začátku bude masáž nějakou dobu probíhat v tichosti, bez vzájemných doteků. Dívka se seznámí s nejcitlivějšími částmi vašeho těla. Budete cítit, jak jemná masérka klouže po vaší kůži a jak se ve vás rozvíjí vášeň. Poskytne vám maximální uvolnění spojené s příjemným sexuálním vzrušením. Jak bude masáž postupovat, bude vás vybízet, abyste se dotýkali i jejího těla. Toto vzájemné zkoumání umocní pocit intimity mezi vámi a povede k explozivnímu vyvrcholení. Pokud tedy hledáte něco nového a vzrušujícího, masáž Pussycat rozhodně stojí za vyzkoušení!

  • Příjemná erotická sprcha s masérkou.
  • Erotická masáž pomocí teplého olejíčku, přičemž masérka kombinuje různé techniky klasické erotické, lingam a masáže tělo na tělo. Po celou dobu masáže je masérka nahá.
  • Můžete se dotýkat a dokonce i líbat celé tělo masérky.
  • Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie. Masáž penisu a varlat, se provádí v poloze 69.
  • Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů (káva, čaje, alko, nealko) zdarma.

 

Pokud hledáte skutečně jedinečný a erotický zážitek, nehledejte nic jiného než masáž Pussycat. Tato smyslná masážní technika kombinuje všechny nejlepší prvky ostatních erotických masážních stylů a vytváří tak nezapomenutelný zážitek. Při Pussycat masáži bude váš partner používat ruce, rty, jazyk a dokonce i zuby, aby vás přivedl na pokraj explozivní rozkoše. Věřte nám, že o tuto masáž budete prosit znovu a znovu. Pokud jste tedy připraveni posunout svou relaxaci na vyšší úroveň, rezervujte si u nás masáž s jednou z našich masérek ještě dnes. Nebudete litovat!