Jasmín

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

Recenze

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

O mně

Jasmin je dívka, která vás oslní svou svůdnou a elegantní povahou. Její kráse se žádná jiná žena nevyrovná.

Její masážní místnost se pro vás stane rájem a vy budete jejím Adamem, jediným mužem, který pro ni existuje a o kterého se bude starat jako o žádného jiného. V jejích rukou poznáte rozkoš na vlastní kůži a vychutnáte si každý okamžik po jejím boku. Společně s ní objevíte nejstřeženější tajemství a zakázané rozkoše samotné rajské zahrady.

Jak by to mohlo být jinak, je milovnicí kontaktu rukou a používá ty nejsmyslnější oleje, kterými klouže po celém vašem těle a pomocí svých nejlepších masážních technik si podmaní každý milimetr vašeho těla. Tímto způsobem se jí postupně podaří uvolnit emoce, které vás blokují a nedovolují vám dostatečně se uvolnit. Okamžitou změnu na sobě zaznamenáte, jakmile použije svá kouzla po celém vašem těle.

Užívejte si každý okamžik po jejím boku a vychutnávejte si zakázaná pokušení rozkoše, dokud nedosáhnete božského a uspokojivého orgasmu na fyzické i duševní úrovni.

K její krásné postavě se přidává schopnost skvěle masírovat prostřednictvím fyzického kontaktu se všemi částmi jejího těla. Má štíhlou a velkolepou postavu, která se skrývá za ideální silou, jež jí umožňuje zpracovat jakýkoli typ těla, ať už tvrdé nebo měkké, mužské nebo ženské.

Vyvinula si vnitřní kontrolu, která jí umožňuje vždy odhadnout, co si klient přeje a přizpůsobit tak své znalosti masérly potřebám klienta či klientky.

Hlavním cílem masáží je, abyste našli sami sebe. To znamená osvobodit se od všech problémů a stresu, které máte v hlavě a které nedělají nic jiného, než že brání vašemu emocionálnímu klidu. Během jediné masáže se vám podaří restartovat svou mysl a tím pádem odejdete mnohem uvolněnější, než jste byli před příchodem k nám.

Vstupte do rajské zahrady v doprovodu masérky Jasmin a objevíte emoční klid, který vám přinese díky svým šikovným rukám.

Všechny prováděné erotické masáže jsou určeny pro muže, ženy i páry.

Další masérky

Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Kira

Věk: 19 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Bella

Věk: 21 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Gina

Věk: 25 let
Praha


Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Anastasia

Věk: 20 let
Praha


Doporučujeme

Karina asian

Věk: 24 let
Praha


Doporučujeme

Viola

Věk: 19 let
Praha


WhatsApp