Kira

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

O mně

Pokud máte chuť na divokou vášnivou dívku, doporučujeme vám vyzkoušet Kiru. Je to energická, drobná blondýnka s mladistvým temperamentem. Je jí teprve devatenáct, a tak to, co jí chybí na zkušenostech, více než vynahrazuje nadšením pro vše smyslné a sexuální.

Je to mladá dívka, která vás chce potěšit a přivést k tomu nejpříjemnějšímu prožitku. Kira je dívka plná energie a velmi charismatická. Po masáži s ní se budete cítit omlazení a plní energie, abyste mohli čelit každodenním úkolům uvolněněji a spokojeněji. Její mladá a krásná tvář, mladé tělo a sympatická povaha jsou neodolatelnými vlastnostmi pro erotickou masáž s Kirou. Je to jedinečný zážitek, který si nemůžete nechat ujít.

Kiru můžeme doporučit na klasické erotické masáže, Nuru masáže, Tantra masáže, Pussycat masáže a další… Její energický dotek a nadšení ji pro tyto služby předurčují.

Pokud máte rádi drobnější a jemnější ženy, jsme si jisti, že si Kiru zamilujete. A pokud chcete zažít opravdu něco výjimečného, zvažte spojení Kiry s další masérkou a vyzkoušejte naši Royal masáž.

Smyslná erotická masáž je ideálním doplňkem v boji proti každodennímu stresu a k vedení uvolněnějšího životního stylu.

Pokud si domluvíte schůzku s Kirou, bude na vás s potěšením čekat a bude vám plně k dispozici v nejkouzelnější místnosti našeho erotického masážního salonu.

Všechny vámi prováděné erotické masáže jsou určeny pro muže, ženy i páry.

Další masérky

Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Viola

Věk: 18 let
Praha
Doporučujeme
Dnes masíruje

Kristina

Věk: 27 let
Praha

Kamila

Věk: 27 let
Praha

Anna

Věk: 22 let
Praha

Lola

Věk: 18 let
Praha

Vanessa

Věk: 22 let
Praha
× Whats App