Kristina

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

Recenze

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

O mně

Kristina, plachá, ale vášnivá dívka. Kristina je typem ženy, kterou všichni muži hledají, ale jen málo z nich ji najde. Její nádherná krása v kombinaci se sladkou a smyslnou osobností jsou dokonalým receptem, jak ve vás znovu zažehnout plamen vášně.

Pokud při masáži hledáte vřelost a jemnost, je Kristina tou pravou dívkou pro vás. Má ideální vlastnosti pro to, abyste se do ní zamilovali a stále si s ní chtěli domlouvat další masáže.

Objevte spolu s Kristinou nejlépe střežená tajemství erotické masáže.

Nechte se hýčkat.

Všechny lidské bytosti potřebují cítit blízkost a fyzický kontakt druhých lidí, aby se cítily lépe. Kristina vám tento luxus dopřeje a také vás bude hýčkat ve všech vašich rozmarech a požadavcích, protože ví, jak je důležité, abyste se cítili co nejspokojeněji.

Její hladké ruce budou putovat po celém vašem těle a zabalí vás do stavu uvolnění a klidu. Jakmile se však její tělo dostane do kontaktu s vaším, okamžitě ve vás vzplanou malé plamínky rozkoše. Všimnete si, jak se vám při její masáži a tření jejího těla o vaše zvyšuje vnímání doteku.

Kristina miluje erotiku, protože si myslí, že je to nejlepší způsob, jak dosáhnout nejintenzivnější a nejskutečnější rozkoše. Erotika je tvořena souborem vjemů, které na vás druhá osoba přenáší podle svého způsobu řeči, pohledu, doteků a těla. Kristina vás zcela okouzlí svou krásou a osobností. Naučí vás všem tajemstvím, jak objevit a prožít erotiku naplno.

Kristina dodává svým masážím nádech erotiky a osobnosti, vždy přidává jiskry smyslnosti a osobní techniky, abyste si tento zážitek mohli vychutnat.

Nejprve vám jemným kontaktem odblokuje všechna místa napětí a poté vás bude třít a hladit, čímž přidá trochu více na intezitě. Díky zkušenostem, které získala, pracují její ruce v dokonalé harmonii a sledují a tlačí přesně ty body vašeho těla, které vás uvolní.

Svými neustálými pohyby a každým přiblížením se k vyvrcholení vás donutí vypnout mysl, abyste tak mohli veškerou svou energii soustředit na prožití šokujícího a intenzivního potěšení. Nechte se unášet tancem jejích zkušených rukou a jejího smyslného těla.

Stačí říct, co chcete a jaký typ erotické masáže si přejete, a Kristina vám to bez otázek splní.

Další masérky

Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Sasha

Věk: 22 let
Praha


Doporučujeme
Nová

Anastasia

Věk: 20 let
Praha


Doporučujeme
Nová

Lana

Věk: 26 let
Praha


Jenny

Věk: 32 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Bella

Věk: 21 let
Praha


Milana

Věk: 24 let
Praha


WhatsApp