Lola

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

O mně

Už při pohledu na její tělo je vidět, že jde o dívku, která ráda sportuje, pečuje o své tělo a hýčká si ho, aby se jím mohla pochlubit před svými klienty. Je to mladá dívka, se kterou si užijete každý okamžik.

Z lolou  na první pohled vyzařuje smyslnost a erotika, která si vás získá od prvního kontaktu s ní. Její vitální energie je nakažlivá a po setkání s ní se budete cítit jako nikdy předtím.

Udržet si takové tělo trvá dlouho, nicméně to, co ji nejvíce baví, je věnovat se hýčkání a péčí o sebe. Každý okamžik s ní bude nezapomenutelný a nebudete váhat se s ní znovu setkat, kdykoli budete moci.

Ví, jak je důležité se před zahájením erotické masáže uvolnit. Nervozita je naprosto normální, ale vedle ní se budete rychle cítit příjemně. Oslní vás a vy si budete zážitek užívat od začátku do konce.

Do každé své masáže vkládá svou dobrou energii a jedinečnou esenci. V její přítomnosti budete mít pocit, že svět a starosti mizí z vaší mysli a jediný pocit, který převládá a zůstává, je pocit naprostého uvolnění.

Vazba, kterou si od začátku vytvoříte, bude základním prvkem k dosažení úžasného orgasmu. Díky ní dosáhnete emocionálního a fyzického spojení, které jste nikdy předtím nezažili. Zcela se jí oddejte a nebudete litovat.

Je důležité najít si každý den chvilku pro nalezení sebe sama, i když je někdy těžké toho dosáhnout kvůli všem myšlenkám, které vám straší v hlavě. Prostřednictvím erotických masáží najdete ideální chvíli a nejlepší způsob, jak najít sami sebe.

Její erotické masáže se řídí pořadím, které nazývá „tři akty“.

Nejprve a to je velmi důležité, udělá vše pro to, aby v místnosti byly podmínky, aby pro vás bylo vše dokonalé a vytvoří ideální atmosféru, abyste si mohli masáž užívat co nejpohodlněji.

Za druhé vybere nejvhodnější masážní olej pro váš typ pokožky, abyste mohli lépe vstřebat zážitek prostřednictvím jemného doteku vaší pokožky. Během masáže přidá jiskry smyslnosti a erotiky, abyste se cítili jako v nebi. Díky svému dokonalému tělu a okouzlující osobnosti vám zprostředkuje ty nejúžasnější pocity, jaké jste kdy zažili.

A nakonec, ve třetí fázi, vytvoříte ideální okamžik zvýšením intenzity a vášnivosti masáže. Poté udělá vše pro to, abyste díky jejím technikám tantrické masáže dosáhli té největší absolutní extáze.

Chcete si ji přijít vyzkoušet na vlastní kůži?

Všechny prováděné erotické masáže jsou určeny pro muže, ženy i páry.

Další masérky

Doporučujeme
Dnes masíruje

Kristina

Věk: 27 let
Praha

Kamila

Věk: 27 let
Praha

Anna

Věk: 22 let
Praha

Vanessa

Věk: 22 let
Praha
Nová

Adriana

Věk: 22 let
Praha

Diana

Věk: 28 let
Praha
× Whats App