Na co se můžeme těšit u masáže se šťastným koncem?

Masáž s takzvaným šťastným koncem je velice populární, ale bohužel také opředená mnoha polopravdami a ne zcela vhodnými výklady jejího významu. Co tedy můžete očekávat od masáže, která se pyšní tímto přídomkem? V kvalitním masážním salónu jistě jen to nejlepší, ale v případě nesprávného očekávání se může také dostavit jisté zklamání. A aby k němu nedošlo, pojďme si o tomto typu masáže něco povědět.

Jak chápat šťastný konec?

V ideálním případě toto označení znamená to, že je celá masáž zakončena vyvrcholením, či chcete-li orgasmem. A to jak v případě mužů, tak i žen. Ejakulaci, či orgasmus bychom tedy v prvé řadě neměli považovat za automatickou a samozřejmou součást erotické masáže. Ta má zpravidla za hlavní úkol přinést sexuální uvolnění a zlepšit váš fyzický i psychický stav. Vyvrcholení (pakliže na něj není masáž přímo zaměřená) je pak už jen jakousi bonusovou třešničkou na dortu.

Nehledě na to, že existují i jiné druhy vyvrcholení, které nemusí být nutně doprovázené ejakulací, nebo klasickým orgasmem – i tento konec masáže můžeme tedy s klidným svědomím považovat za „šťastný“. Jak vidno, vše je tedy spíše otázkou pohledu a očekávání.

Mám nárok na šťastný konec?

Přese všechny možnosti, které mužské i ženské vyvrcholení skýtá, se jistě s většinou shodneme, že pod pojmem „šťastný konec“ si představíme zakončení masáže ejakulací či orgasmem. Což je jistě velmi lákavé a pro spoustu lidí zásadní kritérium pro výběr konkrétní masáže. Jenže se určitě taky shodneme na tom, že erotická masáž není klasická služba, kterou lze snadno měřit a vyhodnocovat. A i přes veškerou snahu a profesionální přístup se někdy zkrátka nezadaří. Někdy je na vině nervozita, únava, fyzická indispozice…zkrátka není každý den posvícení. V takovémto případě však nelze vymáhat dosažení „šťastného konce“ za každou cenu, nebo jinou cestou, například jakoukoliv formou pohlavního styku. Masáž musí za všech okolností zůstat masáží. Ale není třeba zoufat, neboť…

 

… i cesta může být cíl

Ano, tak praví okřídlené úsloví a my s ním nemůžeme než souhlasit. I přes absenci plánovaného vyvrcholení si můžete užít dlouhé minuty jedinečného zážitku, na který budete dlouho vzpomínat. Samotná masáž může být zcela jistě minimálně stejně intenzivní a příjemná, jako samotný orgasmus. Takže pokud se stane a masáž se šťastným koncem zůstane bez tohoto konce, nebuďte smutní ani zklamaní a nenechte si zkazit prvotřídní zážitek. Vždyť co nevyšlo dnes, může být příště úplně jinak.

 

WhatsApp