Použití esenciálních olejů při erotické masáži

Esenciální oleje jsou výborným doplňkem k erotické masáži, který může přinést další rozměr smyslnosti a relaxace. Tyto oleje nejenom krásně voní, ale také mají příznivé účinky na tělo i mysl. V tomto článku si představíme nejlepší oleje pro erotickou masáž, jejich účinky a jak je správně používat, abyste si maximálně užili tento intenzivní a smyslný zážitek.

 

  • Ylang Ylang: Ylang Ylang je exotický olej s bohatou a sladkou vůní, který je často používán pro povzbuzení smyslnosti a zvýšení libido. Má relaxační a afrodiziakální účinky, které mohou přinést hluboké a intenzivní prožitky během erotické masáže.

 

  • Levandule: Levandulový olej je jedním z nejpopulárnějších esenciálních olejů pro relaxaci a uvolnění. Má uklidňující účinky na nervový systém a může pomoci snížit stres a napětí. Levandule také přináší příjemnou vůni, která podporuje romantickou atmosféru během erotické masáže.

 

  • Jasmín: Jasmínový olej je známý svou sladkou a květinovou vůní, která je často spojována s romantikou a vášní. Má povzbudivé účinky na smysly a může zvýšit intimní náladu během erotické masáže. Jasmínový olej také pomáhá snižovat stres a nervové napětí.

 

  • Santalové dřevo: Santalové dřevo je olej s bohatou a dřevitou vůní, který má uklidňující účinky na mysl a tělo. Jeho použití při erotické masáži může pomoci uvolnit napětí a vytvořit relaxační atmosféru. Santalové dřevo také podporuje smyslnost a intimní spojení.

 

Jak správně používat esenciální oleje při erotické masáži

 

  • Výběr kvalitních olejů: Vyberte si vysoce kvalitní esenciální oleje bez příměsí a umělých látek. Ideálně by měly být organického původu.

 

  • Ředění oleje: Před použitím esenciálního oleje je důležité jej ředit nosným olejem, jako je jojobový olej, slunečnicový olej nebo mandlový olej. Smíchejte několik kapek esenciálního oleje s nosným olejem v poměru 1:10 (1 kapka esenciálního oleje na 10 kapek nosného oleje).

 

  • Test citlivosti: Před použitím oleje na celé tělo partnera proveďte test citlivosti na malé části kůže, abyste se ujistili, že nezpůsobuje alergickou reakci.

 

  • Příjemná teplota: Před aplikací oleje ohřejte směs v dlaních, aby byla příjemná teplota pro masáž.

 

  • Pomalé a smyslné doteky: Při masáži používejte pomalé, jemné a smyslné doteky. Použití oleje zlepší klouzavost a zvýší senzualitu masáže.

 

  • Poskytněte prostor vstřebání: Po masáži nechte olej na pokožce partnera působit a vstřebat se do ní, nechte ho nechat působit a uvolnit se.

 

Použití esenciálních olejů při erotické masáži může zvýšit senzualitu, relaxaci a prohloubit intimní spojení s partnerem. Levandule, ylang ylang, muškátový oříšek, jasmín a santalové dřevo jsou jen některé z olejů, které můžete vyzkoušet. Vždy si vyberte kvalitní oleje, správně je řeďte a používejte je s jemnými a smyslnými doteky. Připravte si příjemnou atmosféru a vychutnejte si tuto intenzivní a relaxační formu intimity s partnerem.

WhatsApp