Proč se nevyhýbat masáži prostaty

Erotická masáž a prostata? Nebojte se, nespletli jsme se, i tato na první pohled prapodivná kombinace může fungovat. A dokonce velmi dobře! Stačí se jen trochu oprostit od zažitých předsudků a otevřít se novým zážitkům. A my se vám teď kouzlo této masáže prostaty pokusíme přiblížit.

 

Exkurze do anatomie…

A abychom si také trochu rozšířili obzory a zopakovali lidskou biologii, začneme s trochou teorie. Prostata, neboli předstojná žláza je v podstatě přídatná pohlavní žláza, u dospělého zdravého muže o velikosti vlašského ořechu. Její funkce je velmi důležitá – mimo jiné dodává spermiím výživu a najdeme ji pod močovým měchýřem, kde ji přes přední stranu konečníku můžeme nahmatat.

Svým umístěním a funkcí má tedy poměrně blízko k sexuálním aktivitám. Na druhou stranu je ale tento orgán mezi veřejností dosti tabuizován a vybaví se nám spíše v souvislosti s nejrůznějšími onemocněními, potížemi při močení a poruchami erekce. My tu ale rozhodně nejsme od toho, abychom se zabývali negativními vjemy, nám jde o pravý opak. Zaměříme se tedy na benefity a potěšení, které nám může tato nenápadná žlázka přinést.

Masáž prostaty v nabídce erotických salónů

Možná vám stále uniká souvislost s erotickou masáží. Vysvětlení je jednoduché: zkušená masérka, či masér dokáže jemnou masáží této oblasti navodit velmi příjemné pocity, vzrušení a nezřídka i orgasmus. Tato masáž tak může sloužit jako předehra, zpestření při erotických hrátkách, nebo coby prostředek k vyvrcholení.

Prostata se nachází zhruba 6 centimetrů od análního otvoru, takže tato masáž se nejčastěji provádí prstem, za pomoci lubrikantu a jemných latexových rukavic.  S tímto druhem potěšení může mít mnoho mužů podvědomý problém a můžou se k němu stavět velmi odmítavě. Příjemná atmosféra, uvolnění a dotyky na správném místě ale mohou velmi dopomoci ke správnému uvolnění a vy si můžete vychutnat opravdu nevšední, erotický zážitek.

A pozor, kromě erotického vyžití má tato masáž i praktickou stránku – může sloužit coby prevence výše zmíněných poruch a onemocnění, které se s tímto orgánem pojí. Takže při této masáži opravdu spojíte příjemné s užitečným.

 

Zkusíte to?

Tak co říkáte, přesvědčili jsme vás o výhodách a lákadlech této masáže? Pokud vás tato procedura zajímá a chtěli byste dostat víc informací, zeptejte se se ve svém oblíbeném masérském, nebo erotickém podniku. Nebo se obraťte přímo na nás a pokud váš zájem přetrvá, můžete si u nás rovnou zarezervovat termín návštěvy.

I když se toto zpestření třeba nestane pravidelnou součástí vašich erotických zážitků, rozhodně vám doporučujeme ji alespoň vyzkoušet. Vždyť fantazii by se meze klást neměli a obzvlášť v oblasti sexu bychom se neměli být experimentů a objevování nových věcí.

WhatsApp