Tajemství nuru masáže

Jestliže se zajímáte o erotické masáže a rádi vyhledáváte nové a nevšední zážitky, neměla by vám v žádném případě uniknout takzvaná masáž nuru. Jsme přesvědčeni, že tato masážní metoda uspokojí i ty nejnáročnější milovníky masáží. A to doslova – ale nepředbíhejme a řekněme si o této technice něco víc. Možná vás následující řádky inspirují a otevřou vám nové obzory.

 

Staletími prověřená masáž

Přesný původ a historii této masáže už dnes asi nikdo nezná, ale obecně se má za to, že její počátky sahají až kamsi do dávného Japonska. Tam ji údajně provozovaly speciálně vycvičené gejši a dopřávaly toto potěšení výhradně prominentním a vysoce postaveným mužům. To zní už samo o sobě skvěle a velmi slibně.

 

V čem je nuru masáž speciální?

Na rozdíl od většiny jiných masážích, při nuru masáži dochází k velmi těsnému kontaktu mezi masérem či masérkou a masírovaným. K samotné masáži se také nepoužívají pouze ruce, ale v podstatě celé tělo. Taková masáž „tělo na tělo“ je tak mnohem intimnější, intenzivnější, smyslnější a živočišnější.

Aby byla taková erotická masáž opravdu příjemná a naplno využila svůj potenciál, využívá se při ní speciálních, vysoce kluzkých masážních gelů (nezřídka aplikované po společné sprše, či koupeli). Někde jsou k dostání dokonce gely dle původní receptury, vyráběné z mořských řas. Masážní gely na nuru masáž se však vyznačují zejména tím, že jsou velmi šetrné a nevsakují se do pokožky, takže po celou dobu masáže tvoří příjemně kluzké rozhraní mezi oběma těly. Po umytí pak zanechávají pokožku čistou, vláčnou a beze zbytků gelu.

Velmi intenzivní a vzrušivá

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že taková masáž nemá daleko k opravdovému intimnímu styku. Smyslné klouzavé doteky po celém těle pak opravdu často vedou k úplnému vyvrcholení, čímž celý zážitek nabírá na ještě větší intenzitě a neopakovatelnosti.

 

Další výhody a přednosti

To ovšem zdaleka není jediná, ani největší přednost těchto masáží. Kromě uvolnění sexuálního napětí a erotického zážitku také uvolňuje napětí ve svalech, zbavuje tělo toxinů, eliminuje stres a celkově má velmi pozitivní vliv na tělesný a duševní stav.

Tuto netradiční a málem zapomenutou masírovací metodu tak lze doporučit každému, kdo baží po nových, neopakovatelných zážitcích a rád si dopřeje velmi netradiční, avšak maximálně příjemnou péči o svoje tělo. A pokud se hned necítíte na návštěvu masážního salónu, možná není špatný nápad si tuto masáž vyzkoušet doma s partnerem. Funguje totiž i jako skvělá předehra k dalším hrátkám.

WhatsApp