To pravé potěšení: Jak na masáž varlat?

Masírovat se dá prakticky všechno, co máme na našem těle. Od ušních lalůčků, po prsty na nohou. A masáž jakékoliv partie může být velmi intenzivní a velmi příjemná se spoustou přínosů pro naše tělo. Existují samozřejmě tělesné partie, kde dotyk cizího člověka zkrátka nesneseme, protože je nám to zkrátka nepříjemné, nebo jsme v této oblasti zkrátka nadměrně lechtiví. To je ovšem silně individuální. Platí ale totéž i pro erotickou masáž? Dovedete si například představit smyslnou masáž natolik intimní a citlivé partie jako jsou šourek a varlata? Ano, i s tímto se můžete v nabídkách masážních salónů setkat. A možná byste se divili, jaký je o tuto službu zájem.

 

Netradiční zpestření masáže

I tato oblast intimních mužských partií patří zcela jistě mezi erotogenní zóny a šikovná masérka (či masér) s ní dokáže zázraky. Ať už jako součást sexuální předehry, part erotické masáže, nebo jako její hlavní bod.

Pro spoustu mužů je pochopitelně dotyk cizí ruky na těchto partiích nepřirozený a už jen pouhá představa jim je nepříjemná. Je to pochopitelné, varlata jsou velmi citlivým a háklivým orgánem a je přirozenou snahou každého muže je chránit a nevystavovat nebezpečí.

Jemná, něžná a šetrná masáž citlivou rukou, za pomoci masážního olejíčku či lubrikantu však může přinášet nezvykle příjemné, dosud nepoznané pocity. Na druhou stranu, najdou se i tací, kteří preferují poněkud tvrdší a drsnější zacházení. Proč ne, každý máme svoje limity nastavené trochu jinak, v tomto případě ale musíme zdůraznit, že drsnější zacházení může v tomto případě přinést opravdu velkou bolest, v horších případech i trvalé následky. Ale zpět k příjemnějším aspektům těchto masáží.

 

Lepší erekce i krevní oběh

Stimulace a masáž varlat má totiž údajně i další benefity a pozitiva, zejména po stránce zdravotní. Podle všeho má příznivý vliv mimo jiné i na tvorbu a stav spermií, zlepšuje v těchto partiích krevní oběh a zkvalitňuje erekci. A to už není úplně k zahození, že pánové? Zkrátka ideální příležitost jak spojit příjemné s užitečným.

Nové, nepoznané zážitky

Ano, tento druh masáže jistě není pro každého, a spousta mužů si k němu cestu nikdy nenajde. Ten kdo se ale rád odváže a nebrání se novým věcem, ten zde může najít spoustu neprobádaného a řadu nových zážitků. A jak se říká, za zkoušku nic nedáte. Jestliže se dostanete do péče profesionálů, nemáte se čeho obávat, v takovém případě si prakticky nemůžete odnést nepříjemný zážitek. V nejhorším případě už nebudete mít chuť si ho zopakovat. A místo toho si můžete dopřát jiný druh erotické masáže. Existují jich spousty a můžete se vsadit, že každá z nich je jedinečná, skvělá a nezapomenutelná.

WhatsApp