Yoni a lingam masáže intimních partií

Svět erotických masáží je rozmanitý tak, že si to ani nedovedeme představit. A byla by rozhodně škoda nevyzkoušet jich co nejvíce. Někdy nás však odradí neznámý, až příliš exotický název. Pro rozšíření obzorů anebo jen tak pro zajímavost vám dnes přinášíme bližší pohled na dvě úžasné masáže intimních partií – lingam a yoni. Budiž vám inspirací a příkladem, co všechno můžete při erotické masáži zažít.

Yoni – zadáno pro ženy

Pánové jistě prominou, začneme s masáží určenou především ženám. Ostatně, i pro mužskou část našeho čtenářstva to bude jistě velmi zajímavé a poutavé. Tato masáž má kořeny už kdesi ve starověké Indii a už svým názvem, který by se dal přeložit jako vagína, nebo také (v širším kontextu) posvátná oblast. A právě vagína, ale také vnější část ženských genitálií jsou hlavním bodem zájmu této masáže. Další části těla a erotogenní zóny také nepřijdou zkrátka, zde už však spíše záleží na konkrétní situaci.

Stimulace a masáž intimních ženských dolních partií má za následek uvolnění celého těla, erotické vzrušení a výjimkou nebývá ani sexuální vyvrcholení. V některých případech bývá masáž doprovázena sérií dechových cvičení. Krom tělesné a duševní relaxace, nebo orgasmu pak také nezřídka dochází k odbourání sexuálního napětí a jiných neduhů, které mají negativní vliv na náš intimní i civilní život.

Lingam masáž pro muže

Pakliže je Yoni masáž určena ženám, Lingam je pak vyloženě mužská záležitost. Abychom i zde obsáhli lingvistickou stránku věci, slovo lingam můžeme chápat jako označení pro mužský pohlavní orgán a veškerou energii, která jej obklopuje. Jak vidno, už staří Indové měli stran svého přirození naprosto jasno. Je známo, že některé kultury, v určitých obdobích své existence pěstovali doslova kult mužského penisu a zřejmě zde nalezneme kořeny této masáže.

Samotná masáž se pak soustředí výhradně na oblast mužských genitálií, varlata, hráz a prostatu nevyjímaje. Vše za pomoci vhodného oleje, dlaní, prstů i nehtů šikovného maséra či masérky. Jistě netřeba dodávat, že i tato masáž neuvěřitelným způsobem stimuluje pohlavní orgány, má pozitivní vliv na případné poruchy erekce či předčasnou ejakulaci a ve velké většině případů je zakončena mohutným orgasmem.

 

Vřele doporučujeme

Máte-li možnost tento druh masáže vyzkoušet, rozhodně se nebojte. Dobrý masér, či masérka vám poskytnou nezapomenutelný zážitek, který může zcela změnit váš pohled nejen na erotické masáže, ale na sexuální život vůbec.

 

 

 

WhatsApp