Jak objevit nové erotické zážitky a obzory

Oblast erotických a sexuálních zážitků je natolik široká a bohatá, že člověk může objevovat nové a nové věci po celý život, den co den. Někdy to ale chce opustit zaběhnuté koleje, oprostit se od svých předsudků a nebát se vyzkoušet něco nového.  Pravda, někdy to chce trochu odvahy a odhodlání, v každém případě to ale stojí za to. A možná vám v tom můžeme alespoň trochu pomoci pár dobrými radami.

 

Nebojte se svých snů a představ

Máte-li své tajné sny a představy, nebojte se o nich mluvit. To může být totiž první krok k jejich naplnění. A pokud se jedná o sny z kategorie nesplnitelných, i tak si o nich přece můžete popovídat. Možná vás oklikou dovedou k novým představám a naučí vás dívat se na věci z jiného úhlu. A kdo ví, možná nakonec zjistíte, že toho máte s partnerkou či partnerem společného víc, než si myslíte…

Odhoďte stud

Ne každý je v oblasti erotiky suverénní extrovert. Řada lidí se nikdy nedokáže zbavit pocitu studu, když přijde na toto téma. Ale i s tímto „handicapem“ se dá pracovat. Netlačte na pilu, postupujte malými krůčky, nic nelámejte přes koleno a nakonec zjistíte, že se vůbec není čeho bát. Každý má své sny a touhy a na jejich plnění není vůbec nic špatného.

 

Vybočte ze stereotypu

Rutina a stereotyp ubíjí každou činnost, tu erotickou a sexuální nevyjímaje. Proto je dobré proti nim bojovat. A jde to snadněji, než si myslíte. Vždyť stačí jen změnit čas, místo a třeba i polohu při milování. A není nutné o tom partnera informovat, nebo si vše dopředu naplánovat. Spontánní akce dokáže zažehnout ve vašem sexuálním životě dlouho nevídanou jiskru.

 

Převleky a pomůcky?

Jistě, neodsuzujte tento druh zpestření sexuálního života. Copak jste nikdy netoužili vidět svoji partnerku jako velice přísnou a svůdnou učitelku? Nechtěly byste zažít intenzivní smyslnou erotickou masáž s pouty na rukou a zavázanýma očima? Ať už jsou vaše preference jakékoliv, i zdánlivá maličkost může ve vaší ložnici spustit učiněné zemětřesení.

 

Nové zážitky

Erotická dobrodružství se nemusí nutně odehrávat jen ve vaší posteli, nebo na zadním sedadle auta. Existují další místa, které můžete objevovat a rozšiřovat si tak svoje obzory. Skvělým příkladem může být luxusní masážní salón, kde můžete dát naplno průchod svým snům a tužbám. Kromě toho se skvěle uvolnit, odreagovat a významně prospět vašemu tělu i duši. Tuto terapii si můžete dopřát sólo, případně s partnerem nebo partnerkou. A garantujeme, že taková párová erotická masáž nenechá klidným nikoho. A kdo ji jednou zkusil, rád se k ní zas a znova vrací, Dokáže totiž nabídnout pokaždé něco jiného; vždy však maximálně příjemného a úžasného. A hlavně se jedná o dokonalý prostředek, jak vystoupit ze své komfortní zóny a objevit zcela netušené světy erotiky a sexuálního uspokojení.

WhatsApp