Tantrická masáž

Tantrická masáž

Naše tantra masérky mají propracovanou techniku, která vychází z tisícileté tradice masáží. Jejich techniky a postupy jsou aktualizovány podle nových trendů. Mají dlouholeté zkušenosti a jsou speciálně vyškoleni v tantrické masáži. Díky tomu jsou schopny poskytnout vám neuvěřitelně uvolňující a omlazující zážitek. Ať už se chcete zbavit stresu nebo uvolnit svalové napětí, naši terapeuti se pomocí svých odborných technik zaměří na vaše konkrétní potřeby. Po masáži se budete cítit naprosto uvolněně a svěže a budete překvapeni, jaký rozdíl dokáže naše tantra masáž přinést. Rezervujte si erotickou masáž ještě dnes a objevte výhody tantra masáže na vlastní kůži!

Co je tantra masáž a pro koho je určena?

Pokud hledáte něco trochu jiného než typickou masáž, možná budete chtít vyzkoušet tantrickou masáž. Toto starobylé umění vychází z taoistických principů východní Asie a zaměřuje se na poskytování celistvějších zážitků. Spíše než o pouhé dosažení vyvrcholení jde při tantrické masáži o to, abyste si užili cestu. Masérka nebo masér budou pracovat s vaší sexuální energií, aby vám pomohli uvolnit se a soustředit se na přítomný okamžik. Může se jednat o velmi smyslný a intimní zážitek, proto je důležité vybrat si odborníka, se kterým se budete cítit dobře. Pokud jste připraveni prozkoumat něco nového, tantrická masáž by mohla být přesně to, co hledáte.

Nabízíme tyto varianty:

  • Lingam masáž to varianta masáže je určena mužům, kteří si užijí léčebnou masáž od jedné z našich krásných masérek. Velmi obratně reagují na podněty klienta a dokáží vytvořit prostředí, ve kterém se mysl tělo uvolní během okamžiku!
  • Varianta Joni je speciální masáž pro ženy, kterou provádí jeden z našich zkušených masérů. Zaměřuje se na prožitek a na jejím konci budete mít pocit, jako znovuzrozená!
  • Varianta pro páry, které si mohou vybrat mezi dvěma masérkami, dvěma maséry či kombinací. Duchovní zážitek je umocňován společným sdílením se svým partnerem. Pozitivně působí na upevnění vztahů. Některé páry se k nám vracejí pravidelně. Milují duchovní zážitek ze vzájemného sdílení masáže a má to pro ně velmi pozitivní vliv na posílení vztahů!

 

Dokonalým způsobem, jak se uvolnit po stresujícím dni, je masáž s některou z našich žhavých dívek
Vyberte si masérku která vám splní vaše touhy ještě dnes

WhatsApp