Anastasia

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

Recenze

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

O mně

Anastasia – dívka vašich snů! Nechte se okouzlit jejím tělem, které je utopií pro oči i smysly.

Díky fotografiím si můžete udělat představu o idylických pocitech, které můžete zažít, pokud se s ní setkáte tváří v tvář. V jejím těle se skrývají slasti života a v jejích rukou se budete cítit jako princ. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Čeká vás jedinečný zážitek.

Masáž s Anastasia vám dá zapomenout na veškerou psychickou i fyzickou nepohodu. Žádná žena se jí nevyrovná. Pokud chcete zjistit, do jaké míry je žena vašich snů, vřele vám doporučujeme vyzkoušet erotickou masáž právě s Anastasia.

Anastasia má jedinečné vlastnosti, po kterých touží každý muž, ať už mluvíme o charakteru a osobnosti, nebo o všem, co se týká vysoce atraktivní postavy, po které muži touží.

Tato smyslná masérka je schopna vám díky svému preciznímu a odbornému způsobu provádění masáží připravit nezapomenutelné pocity. Díky její výjimečné technice masáže se budete cítit na tom nejpříjemnějším a nejpohodovějším místě na světě. Její přítomnost a její masáže budou definitivním lékem proti stresu.

S Anastasia si každý z pórů vaší pokožky řekne o to, aby kontakt její kůže s vaší nikdy neskončil. Je to žena, která je odhodlaná poskytnout vám ten nejerotičtější a nejsmyslnější zážitek, jaký jste dosud mohli prožít. Jejím jediným záměrem je uspokojit vaše nejintimnější touhy a dovést vás k osvobozujícímu příjemnému orgasmu.

Erotické masáže jsou dokonalým nástrojem, jak se o sobě dozvědět více a objevit nové pocity. Při masáži zblízka se můžete oddat rozkoši z jejího laskání a z každého něžného tlaku jejích rukou na vaše tělo.

Budete uchváceni každým pohybem této sexy blondýnky. Osobní setkání s Anastasia je tajemstvím dosažení maximálního uvolnění. Každý člověk, který projde naším životem, nám přináší nové poznatky o nás samých. S Anastasia však váš pohled na erotiku a smyslnost získá nový význam.

Nechte se potěšit podmanivým a jemným tělem Anastasii a neváhejte si u nás rezervovat masáž, abyste si užili nezapomenutelný erotický zážitek.

Všechny prováděné erotické masáže jsou určeny pro muže, ženy i páry.

Další masérky

Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Kleopatra

Věk: 19 let
Praha


Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Nalla

Věk: 20 let
Praha


Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Kira

Věk: 19 let
Praha


Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Jasmín

Věk: 22 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Bella

Věk: 21 let
Praha


Doporučujeme

Karina asian

Věk: 24 let
Praha


WhatsApp