Sasha

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

Recenze

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

O mně

Seznamte se s Sashou, dívkou s krásným mladým tělem, které není vhodné pro citlivá a poblouzněná srdce. Každá její křivka vám vyrazí dech a budete toužit strávit více času obdivováním jejího těla. Její krása vás zhypnotizuje a vy si budete přát, aby masáž s ní nikdy neskončila.

Sasha pochází z Ukrajiny, kde se vyučila vytříbenému umění erotické masáže a kde získala veškeré své masérské zkušenosti. Jakmile se její ruce a tělo dotknou vašeho, zapomenete na všechny starosti a zažijete příjemný zážitek klidu a pohody.

Udělejte si radost, udělejte si volný večer a přijďte strávit příjemnou chvilku ve společnosti okouzlující a drzé Sasha.

Sasha  je vášnivá žena, která se nesmírně zajímá o vše, co souvisí s erotikou a smyslností. Nejlepší a nejsložitější techniky erotické masáže zdokonaluje již mnoho let.

Až vám Sasha začne provádět masáž podle vašeho výběru, bezpochyby pochopíte, proč stálo za to vybrat si právě Iren. Veškerou svou energii a vášeň vkládá do toho, aby si každý z jejích klientů užil její doteky. Jsme si jisti, že později budete chtít znovu prožít dojmy, které ve vás Sasha probudila díky svým kouzelným rukám a hypnotickému tělu.

V našem erotickém masážním salonu v Praze pocítíte, že skutečný svět se všemi problémy, které s sebou přináší, začne ve smyslné přítomnosti masérky Sasha postupně mizet a vy pocítíte, jak vás oba začne obklopovat příjemná a sladká atmosféra idylického světa, ve kterém pouze existujete.

Stačí se jen nechat svést jejími zkušenostmi a schopnostmi a nechat se jí přenést do světa rozkoše a uspokojení, který nebudete schopni prožít a užít si s žádnou jinou ženou než s ní.

Poskytuje erotické masáže mužům a párům, kteří chtějí zažít nové pocity.

Další masérky

Doporučujeme
Nová

Anastasia

Věk: 20 let
Praha


Doporučujeme
Nová

Lana

Věk: 26 let
Praha


Jenny

Věk: 32 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Bella

Věk: 21 let
Praha


Milana

Věk: 24 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Kristina

Věk: 30 let
Praha


WhatsApp