Bella

Praha

Rezervace

Masérka*
Druh masáže*
Datum a čas*
Jméno
E-mail*
Telefon*

Recenze

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

O mně

Bella je mladou hosteskou na různých akcích, ale ve volném čase se z ní stává zkušená erotická masérka plná smyslnosti. Bella je zpočátku velmi klidná a rezervovaná osobnost, ale jakmile se atmosféra uvolní, projde překvapivou proměnou a stane se z ní ohnivá a vášnivá žena, která vás touží potěšit

Bella je dívka s tmavými vlasy a krasnýma kočičíma očima, která vás okamžitě svede. Její tělo je tak výbušné a sexy, že rozvibruje každou část vašeho těla rozkoší.

Bellaje přirozená a smyslná žena.

Má vrozený talent poskytovat rozkoš a nabízet nekonečné množství příjemných pocitů. V soukromí vás ponoří do atmosféry smyslnosti a erotiky, až se budete chvět rozkoší. Velkou část masáže stráví zkoumáním a užíváním si vašeho těla. Ráda zjistí, co se vám nejvíce líbí a které partie jsou nejnáchylnější k jemným dotekům jejího těla a rukou. Je nadšená, když cítí elektrizující energii, která ve vás vzniká a obklopuje vaše tělo od začátku do konce.

Její ruce jsou hlasem zkušeností a mocným nástrojem pro vytváření příjemných pocitů. Pokud hledáte zážitek, který přesahuje rámec relaxace a zavede vás k překonání hranic rozkoše, máme pro vás dobrou zprávu: Bella je masérka, kterou jste hledali.

Zpočátku vám ukáže svou nejstydlivější stránku, ale jakmile se vytvoří uvolněná atmosféra, její postoj se změní v opravdovou ohnivost a nevyčerpatelnou smyslnost, která se projeví i v praktické rovině: intenzivní, uvolňující a vzrušující kontakt. Bude to jako lázeň rozkoše, smyslnosti a erotiky pro všechny vaše smysly.

Je vším, co potřebujete k naplnění svých nejintimnějších fantazií. Ví, jak se pohybovat a to jak před erotickou masáží, tak během masáže. Také dobře ví, jak rozhýbat každou část svého krásného těla, aby ta vaše mohla zažít nepřekonatelnou rozkoš.

Bella je velmi smyslná žena, která rozbouří vaše smysly čistou rozkoší. Je odbornicí na umění tantrické masáže.

Pokud chcete zažít smyslnost v první osobě, zveme vás na erotickou masáž s Bellou. Nebudete litovat zážitku, který vám dokáže poskytnout pouze ona. S Bellou je uvolnění a spokojenost zaručena.

Provádí erotické masáže pro muže, ženy i páry.

Další masérky

Doporučujeme
Dnes masíruje

Gina

Věk: 25 let
Praha


Doporučujeme
Nová
Dnes masíruje

Sasha

Věk: 22 let
Praha


Doporučujeme
Nová

Anastasia

Věk: 20 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Milana

Věk: 24 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Karina asian

Věk: 24 let
Praha


Doporučujeme
Dnes masíruje

Kristina

Věk: 30 let
Praha


WhatsApp